Barona została sponsorem drużyny footballu amerykańskiego Kraków Kings.

Barona została sponsorem drużyny footballu amerykańskiego Kraków Kings.

barona poland krakow kings collaboration 

"Barona jest obecna w Polsce od 2012 roku i jest dobrze znana w obszarach swojej specjalizacji. To nam jednak nie wystarcza - naszym celem jest wzrost i rozwój działań biznesowych w całej Polsce. Poza jakością usług, które dostarczamy, ważną częścią rozwoju biznesu i wzrostu organizacji jest bycie widocznym i słyszanym, tak aby klienci oraz kandydaci rozpoznawali naszą markę.  Dlatego zaczęliśmy współpracować i wspierać lokalną drużynę footballu amerykańskiego - Kraków Kings. Sponsoring sportowy nie jest niczym nowym w Baronie. W Finlandii wspieramy wiele zespołów z różnych dziedzin sportu takich jak hokej, piłka nożna czy siatkówka.  Sponsoring drużyny Kraków Kings to duży krok dla nas w Polsce, który podkreśla nasze podejście do robienia rzeczy inaczej” mówi Ilkka-Cristian Niemi, Business Development Manager, Barona HR Services. 

Football amerykański jest najszybciej rozwijającym się sportem drużynowym w Polsce.  Pomimo tego, że stale rośnie jego widoczność, nadal jest uważany za sport niszowy, który znajduje się poza głównym nurtem gier piłkowych, takich jak piłka nożna, siatkówka i piłka ręczna. Kraków Kings to młody zespół łączący najlepszych zawodników dwóch krakowskich drużyn i ich wspólny cel, którym jest kwalifikacja do Topligi po tym sezonie.  "Jako że Królowie mają solidną grupę fanów konsekwetnie przychodzących na mecze, oraz są aktywni w mediach społecznościowych, współpraca z nimi jest dla nas ciekawa. Ich przyszłe cele, a także krótka historia bardzo przypominają sytuację Barony, dlatego wspólne tworzenie czegoś trwałego i nowego wydaje się czymś naturalnym”, kontynuuje Niemi.

"Wyglądasz dobrze, grasz dobrze"

"Dziś jestem niesamowicie podekscytowany, prawdopodobnie nawet bardziej niż gracze, faktem  że Barona zasponsorowała zupełnie nowy zestaw koszulek terningowych dla Krakow Kings. Oprócz poprawy naszego wyglądu podczas treningów, nowe stroje mają wiele innych pozytywnych aspektów. Uniformy są bardzo ważne w każdym środowisku graczy, to nic nowego. Poczucie jedności i równości buduje siłę zespołu, a głównym krokiem w tym kierunku jest podobny wygląd”, mówi Dawid Ostręga, Główny Trener Kraków Football Kings.

Według Ostręgi umowa sponsoringu znaczy o wiele więcej niż tylko dobry wyglad. "Wysyła wiadomość do graczy, do całej drużyny Kraków Kings, a także do wszystkich osób, że ciężka praca na siłowni, stadionie oraz działania za tzw. sceną w różnych wydarzeniach społecznościowych popłacają, ponieważ dzięki temu stajemy sie zauważani. Barona powierzyła swoje zaufanie Kraków Kings, a zawodnicy i personel wziął to zaufanie na poważnie ", podsumowuje Ostręga.

 

Barona życzy wyczerpujących treningow  i powodzenia dla Kraków Kings w trakcie 2015!