Koncern Barona świadczy usługi HR, obejmujące usługi rekrutacyjne oferowane przez Barona Human Resource Services, usługi outsourcingowe świadczone przez Barona Solutions, usługi w zakresie zakwaterowania oferowane przez Forenom, oraz usługi rekrutacji bezpośredniej kadry menedżerskiej świadczone przez Momentous.

W Finlandii zatrudniamy rocznie około10 000 fachowców do pracy tymczasowej i stałej, w branżach: biurowej, IT, logistyce, przemyśle, budownictwie, oraz dla sektora socjalnego i opieki zdrowotnej. Zrealizowaliśmy również największe w naszej branży projekty outsourcingowe. Umożliwiamy naszym klientom oszczędność w kosztach poprzez usprawnienie systemu organizacji oferowanych przez nich usług, których część produkowana jest w postaci outsourcingu.

Koncern Barona powstał w 1999 roku. Jesteśmy obecnie największym dostawcą usług zatrudnienia w Finlandii. Od 2012 roku objęliśmy naszą działalnością również Polskę, gdzie specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznych pracowników dla centrów outsourcingu procesów biznesowych (BPO), usług wspólnych (SSC) i outsourcingu IT, w branży wytwórczej, inżynieryjnej, oraz w sektorze IT. Poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby zarówno firm jak i pracowników. Podstawową zasadą naszej działalności jest długoterminowe partnerstwo z naszymi Klientami oraz koncentracja na wynikach. Naszym celem jest świadczenie usług przerastających oczekiwania naszych Klientów oraz kandydatów.

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań, pragniesz nadać nowy kierunek swojemu życiu, lub poszukujesz godnego zaufania dostawcy usług rekrutacyjnych, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twoich usług w Polsce, Finlandii, Szwecji, Rosji i Estonii!