Barona jako pracodawca

Szukasz ciekawej pracy? Możliwości poznania różnych pracodawców i ludzi? Za naszym pośrednictwem zdobędziesz wszechstronne doświadczenie i otrzymasz możliwości szybkiego rozwoju. Jeśli szukasz pracy w Polsce lub w krajach Europy Północnej, Twoja kariera dopiero się zaczyna, a może jesteś fachowcem z wieloletnim doświadczeniem?  Skontaktuj się z nami! W Polsce pośredniczymy w zatrudnieniu pracowników głównie w branży outsourcingowej (BPO/SSC/ITO), przemysłowej, logistyce i IT.

Jeżeli szukasz pracy, pragniesz nowych wyzwań i możliwości, jesteśmy dla Ciebie partnerem godnym zaufania. Za naszym pośrednictwem otrzymasz możliwość zapoznania się również z ofertami jesze nieopublikowanymi. Barona oferuje Ci pozycję najlepszego przebicia się na oferowane stanowisko!

Nasi konsultanci ds. rekrutacji są ekspertami w swojej branży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy stwierdzić, że zarówno proces rekrutacji jak i wyzwania stawiane kandydatowi do pracy są nam dobrze znane. Możesz zaufać naszym kompetencjom.

Praca na czas określony czy na stałe?

Zatrudnienie na czas określony stanowi elastyczną formę zatrudnienia, umożliwiającą dostosowanie pracy do różnych sytuacji życiowych i oferującą nowe możliwości. Coraz częściej stosunek pracy na umowę na czas określony zamienia się na zatrudnienie w trybie stałym.

Rekrutacja bezpośrednia polega na zatrudnieniu bezpośrednio na umowę klienta. Oferty pracy są zarówno ofertami dla pracowników produkcyjnych, jak i dla ekspertów i kadry kierowniczej. Tego typu oferty pracy nie zawsze są publikowane, dlatego warto złożyć w firmie Barona otwarty list motywacyjny i standardowe CV. Oferta niosąca nowe możliwości może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie!

Oferty pracy w Barona

Wszystkie oferty pracy firmy Barona znajdziesz na naszych stronach internetowych, skąd można również przeglądać oferty pracy. Wyślij nam swoje podanie o pracę pocztą elektroniczną, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Możesz również złożyć otwarte podanie o pracę na adres biuro@barona.pl.