Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy z branzy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główny księgowy

Lokalizacja: województwo pomorskie

Obowiązki:

  • Organizacja pracy księgowości
  • Prawidłowe dokumentowanie zdarzeń gospodarczych
  • Prawidłowe rozliczanie funduszu, środków trwałych, zapasów należności i zobowiązań Przedsiebiorstwa
  • Planowanie i rozliczanie budżetu
  • Kotrola ksiegowości
  • Kontrola obiegu dokumentów finansowych
  • Raportowanie według norm i terminarza Grupy
  • Przestrzeganie obowiązyjących przepisów podatkowych
  • Stała współpraca z Dyrektorem zarządzającym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na takim stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana będzie znajomość programu ERP XL), MS Office i Excel
  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz organizacja czasu pracy
  • Mile widziane polskie lub międzynarodowe kwalifikacje zawodowe (ACCA, Biegły Rewident)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Prosimy o przesłanie aplikacji oraz CV w języku angielskim  na adres: beata.stramska@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy, o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."