W związku z rozwojem naszego biura w Gdańsku, poszukujemy doświadczonego Konsultanta ds. rekrutacji międzynarodowej.

Zatem - jeśli jesteś osobą aktywną, lubiącą nowe wyzwania i doświadczoną w realizacji procesów rekrutacyjnych dla międzynarodowych klientów, to oferta idealna dla Ciebie. Oferujemy interesujące zadania oraz  możliwość rozwoju zawodowego, a także udziału w budowaniu zespołu w Gdańsku. Przyłącz się do nas i osiągnijmy sukces razem.

Twoim głównym zadaniem będzie całościowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych do Szwecji, Finlandii oraz Norwegii, sporządzanie profili kandydatów w jęz. angielskim oraz weryfikacja znajomości języka angielskiego kandydatów. Będziesz również odpowiedzialny za dbanie o rozwój bazy kandydatów a także za ścisłą współpracę z oddziałami firmy Barona w Skandynawii.

Z nami zyskasz możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się skandynawskiej firmie oraz przyjaznej atmosferze, a także wysoki stopień samodzielności w realizacji powierzonych zadań. Ponadto oferujemy stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Jesteś zainteresowany? Nie wahaj się – złóż aplikację teraz przesyłając nam swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim do 28.02.2015 na adres ilkka-cristian.niemi@barona.pl .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."