Koncern Barona powstał w 1999 roku. Jesteśmy obecnie największym dostawcą usług zatrudnienia w Finlandii. Od 2012 roku objęliśmy naszą działalnością również Polskę, gdzie specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznych pracowników dla centrów outsourcingu procesów biznesowych (BPO), usług wspólnych (SSC) i outsourcingu, w branży wytwórczej, inżynieryjnej, oraz w sektorze IT. Poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby zarówno firm jak i pracowników. Podstawową zasadą naszej działalności jest długoterminowe partnerstwo z naszymi Klientami oraz koncentracja na wynikach. Naszym celem jest świadczenie usług przerastających oczekiwania naszych Klientów oraz kandydatów.
Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

Aktualnie poszukujemy Praktykanta lub Praktykantki na 3-miesieczny bezplatny staz w siedzibie naszej firmy w Centrum Krakowa.

Główne obowiązki:

•   Prace administracyjne

•   Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych i zamieszczanie ich na stronie internetowej

•   Selekcja CV zgodnie z wymaganiami klienta

•   Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych/telefonicznych z kandydatami

•   Zapewnienie efektywnej komunikacji z kandydatami na wszystkich stopniach procesu rekrutacyjnego

Wymagania to bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na wielozadaniowość. Szukamy osób z pozytywnym oraz aktywnym podejściem do pracy. Dzięki nam dowiesz się wszystkiego na temat cyklu życia kandydata, zapoznasz się z administracyjną częścią pracy w HR, zobaczysz jak wygląda współpraca z wielkimi klientami korporacyjnymi. Dodatkowo zapoznasz się z atmosferą pracy w skandynawskiej firmie. Staż jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w wersji polskiej i angielskiej na adres: paulina.skrzypczak@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."