Dla naszego klienta skandynawskiej firmy będącej wiodącym ekspertem w dziedzinie cięcia laserem, strumieniem wody oraz spawania laserowego poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera ds. Projektów Technicznych w Poznaniu.  Jeżeli chcesz pracować dla firmy będacej liderem w swojej branży mogącej  pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem  oraz posiadającej nowoczesny zakład produkcyjny ta oferta skierowana  jest do Ciebie.

Inżynier ds. Projektów Technicznych

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • wprowadzenie zamówień oraz danych do systemu ERP oraz koordynowanie realizacji zamówień
  • obsługa oraz pilnowanie terminowości realizacji zamówień
  • programowanie oraz  używanie programów  3 D ( AutoCAD)

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • zdolność do programowania i używanie programów  3D, AutoCAD
  • znajomość jednego  z  programów używanych do optymalizacji cięcia będzie dodatkowym atutem ( np. Nesting)
  • znajomość Solid Works będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień z dziedziny Inżynierii Projektowania (Design Engineer)
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość  języka fińskiego  będzie dodatkową zaletą,
  • znajomość branży metalowej oraz procesów cięcia, spawania, gięcia, obróbki skrawaniem itp.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwości rozwoju
  • niezależną i ambitną pozycję,
  • perspektywę wpływania na kulturę firmy.
  • interesującą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się fińskiej firmie posiadającej własny zakład produkcyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych  na adres:

marcin.kacer@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy, o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."