Dla naszego Klienta, wiodącego skandynawskiego producenta najnowocześniejszych łodzi aluminiowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier zarządzania danymi produktu (praca stała) do polskiego oddziału w Augustowie.

Inżynier Zarządzania Danymi Produktu

Miejsce pracy: Augustów
Region: podlaskie

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie jakości produktów
  • Tworzenie modeli 3D produktów i komponentów wykorzystywanych w produkcji i rozwoju nowych produktów
  • Zajmowanie się zagadnieniami związanymi z projektowaniem produktów
  • Aktualizowanie i nadzorowanie funkcjonowania bazy danych produktów w systemie ERP i PDM
  • Współpraca z projektantami z Finlandii
  • Pomoc w procesie obsługi rekrutacji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe i minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość angielskiego i polskiego
  • Komunikatywność
  • Wiedza z zakresu szycia oraz produkcji przemysłowej
  • Znajomość systemu ERP i doświadczenie w obsłudze programu SolidWorks
  • Motywacja i aktywna postawa
  • Znajomość sytemów zapewniania jakości i/lub doświadczenie w produkcji łodzi będzie dodatkowym atutem

Wymagana jest gotowość do odbycia wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą. Osoba na stanowisku Inżynier zarządzania danymi produktu będzie ściśle współpracować z Działem Zarządzania Łańcuchem Dostaw i odpowiadać będzie Koordynatorowi Produkcji Oddziału w Polsce oraz Kierownikowi Działu Rozwoju Produktów w Finlandii.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i podejmowania inicjatyw
  • Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
  • Możliwość rozwoju w skandynawskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wersji polskiej i angielskiej na adres

marcin.kacer@barona.pl

Uprzejmie informujemym, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).