Jeśli jesteś osobą niezależną, pewną siebie, nie boisz sie nowych wyzwań, potrafisz efektywnie organizować swój czas i szybko dostosowujesz sie do zmian, to ta praca powinna przykuć twoją uwagę!

Aktualnie dla jednego z naszych fińskich klientów z branży papierniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator biura

Miejsce pracy: Stryków

Region: łódzkie

Od kandydatów oczekujemy umiejętności logicznego myślenia, zdolności negocjacyjnych i biegłej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego byłaby dużą zaletą.

Niewątpliwym atutem byłoby również doświadczenie w sprzedaży eksportowej, produkcji materiałów surowych, logistyce czy księgowości.

Do twoich zadań będzie należała kluczowa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura zgodnie z przyjętymi procedurami, koordynowanie obiegu dokumentów w firmie, koordynacja wszystkich procesów biurowych ze szczególnym naciskiem na podnoszenie ich efektywności i jakości, a także przyjmowanie zleceń, organizacja dostaw dla Klientów firmy i negocjacja zamówień.

W zamian oferujemy atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w fińskiej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w wersji polskiej i angielskiej na adres: karolina.czamara@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."