Przedstawiciel Handlowy

W imieniu naszego Skandynawskiego Klienta poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego odpowiedzialnego za sprzedaż wysokiej jakości odzieży dla profesjonalistów na terenie województwa pomorskiego. Wybrany kandydat będzie odpowiadać za rozwój i nadzór lokalnych procesów biznesowych oraz strategii sprzedaży we współpracy z pozostałymi odziałam grupy.

Idealny kandydat powinien posiadać poświadczone sukcesami doświadczenie w sprzedaży, idealnie w branży technicznej lub odzieżowej oraz  znajomość rynku artykułów BHP.. Poszukujemy charyzmatycznej i zawziętej osoby, gotowej stawić czoła wyzwaniom. Szukamy kandydatów o pozytywnej energii, posiadających doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji, sprzedaży i negocjacji umożliwiające działalność w lokalnym środowisku biznesowym. Od kandydata oczekujemy również umiejętności networkingu oraz gotowości do podróżowania.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • Rozwój kanałów sprzedaży oraz aktywny udział w działaniach marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów
  • Bieżący kontakt z obecnymi i nowymi klientami w celu negocjacji i finalizacji kontraktów
  • Wsparcie klientów w zakresie produktów firmy

Nasz Klient oferuje:

  • Wsparcie i szkolenie w zakresie portfolio produktów firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusowy
  • Przyjemność sprzedaży produktów klasy premium J
  • Na początek umowę na okres próbny a później umowę o pracę + telefon i laptop

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.skrzypczak@barona.pl  lub kontakt telefoniczny : +48 690 330 275

Informujemy, że skontaktujemy się osobiście tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest zarejestrowaną agencją o numerze licencji  8297.