Sales Manager

W imieniu naszego Skandynawskiego Klienta poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Managera Sprzedaży odpowiedzialnego za sprzedaż wysokiej jakości odzieży dla profesjonalistów na terenie zachodniej Polski (Wrocław-Poznań). Wybrany kandydat będzie odpowiadać za rozwój i nadzór lokalnych procesów biznesowych oraz strategii sprzedaży we współpracy z pozostałymi odziałam grupy.

Idealny kandydat powinien posiadać wieloletnie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej/technicznej,  znajomość rynku podobnych artykułów oraz bazę wiedzy na temat technicznych firm Skandynawskich. Poszukujemy osoby posiadającej doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji, sprzedaży i negocjacji umożliwiające działalność w lokalnym środowisku biznesowym. Od kandydata wymagamy również umiejętności networkingu oraz gotowości do podróżowania.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

  • Bieżący kontakt z obecnymi i nowymi klientami w celu negocjacji i finalizacji kontraktów
  • Wsparcie klientów w zakresie produktów
  • Rozwój kanałów sprzedaży oraz aktywny udział w działaniach marketingowych

Oferujemy: Nasz Klient oferuje pracę na ambitnym stanowisku w znanej, europejskiej organizacji, możliwość rozwoju zawodowego, oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.skrzypczak@barona.pl  lub kontakt telefoniczny : +48 690 330 275

Informujemy, że skontaktujemy się osobiście tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."