Dla naszego międzynarodowego klienta dynamicznie rozwijającego swoją działalności w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Jeżeli masz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej księgowości ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: okolice Brzegu

Województwo: Opolskie

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie: kompleksowa obsługa księgowa firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi, sprawdzanie poprawności zapisów księgowych, przygotowywanie zestawień do sprawozdań, bliska współpraca z CFO w zakresie wykonalności bieżących celów oraz prognozowaniem sytuacji firmy oraz wraz z rozwojem działalności odpowiedzialność za księgowych niższego szczebla.

Idealny kandydatka powinnna mieć doświadczenia zawodowe w obszarze księgowości zdobyte na samodzielnym stanowisku. Od kandydatki oczekujemy również dobrej znajomość zasad rachunkowości oraz polskich przepisów podatkowych VAT i CIT. Znajomość SAP i angielskiego mile widziana. Dodatkowo, osoba na tym stanowisku powinna wyróżniać się odpowiedzialnością, sumiennością, dbałością o szczegóły oraz wysokimi umiejętnościami analitycznymi.

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju
  • niezależną i ambitną pozycję

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV po polsku i angielsku oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych na adres: karolina.nordwind@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy, o dołączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."