Specjalista ds Koordynacji Zamówień

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli biurowych, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Koordynacji Zamówień. Jeżeli chcesz pracować w firmie mogącej pochwalić się ponad 60-letnim doświadczeniem, będacej liderem w swojej branży, oraz posiadającej nowoczesny zakład produkcyjny ta oferta skierowana  jest do Ciebie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa zamówień sprzedaży (praca w systemie klasy ERP) – weryfikacja, potwierdzanie terminów realizacji
  • Uczestniczenie w procesie planowania produkcji – w ramach obsługi zamówień sprzedaży
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym w zakresie ustalania warunków zamówienia
  • Uczestniczenie w procesie organizowania wysyłek towaru do Klienta
  • Systemowa obsługa reklamacji we współpracy z działem produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Logistyki / Produkcji
  • Znajomość systemów klasy CRM oraz ERP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka fińskiego oraz branży meblowej będzie dodatkowym atutem (meble tapicerowane)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się skandynawskiej firmie posiadającej własny zakład produkcyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Przez pierwsze 3 m-ce umowę o pracę tymczasową, później umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres paulina.skrzypczak@barona.pl

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod tym samym adresem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.