Obecnie dla naszego Klienta, kompleksu rekreacyjnego, znanego z rozłożystych pól golfowych,
który został jednym z EUROPE'S TOP 200 pól golfowych w 2015/16, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Pasłęk, cała Polska

Obowiązki:

  • działania sprzedażowe oraz marketingowe mające za zadanie rozwój polskiej sceny golfa
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • zorientowanie na rynku: umiejętność dopasowania rozwiązań do potrzeb Klientów
  • przygotowywanie i przedstawianie propozycji umowy

Wymagania:

  • chęć do czynnych działań sprzedażowych
  • doświadczenie w kontaktach B2B oraz B2C
  • doświadczenie/obycie we współpracy z przestawicielami klasy biznesowej w woj. warmińsko-mazurkim oraz pomorskim (mile widziana sieć kontaktów)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność motywowania zespołu do działania
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań zawodowych
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • udział w rozwoju polskiej sceny golfa
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • system premiowy

Prosimy o przesłanie aplikacji oraz CV w języku angielskim  na adres: marzena.licbarska@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy, o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."