Specjalista ds. Zakupow

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli biurowych, zlokalizowanej w Piasecznie, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Jeżeli chcesz pracować w firmie mogącej pochwalić się ponad 60-letnim doświadczeniem, będacej liderem w swojej branży oraz posiadającej nowoczesny zakład produkcyjny ta oferta skierowana  jest do Ciebie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Procesowanie zamówień zakupów w systemie MAX zgodnie z przydzielonym asortymentem (produkty handlowe i specjalne)
  • Składanie zapytań ofertowych do dostawców w oparciu o zapotrzebowanie z Działu Sprzedaży
  • Koordynacja dostaw  bezpośrednich  i magazynowych
  • Obsługa reklamacji dotyczących w/w asortymentu
  • Kontrola przedpłat do dostawców
  • Obsługa działu handlowego w zakresie zapytań na  w/w asortyment standardowy
  • Zlecanie transportu na w/w  mając na względzie optymalizację kosztów i poziom satysfakcji klienta
  • Dostarczanie niezwłocznie aktualnej  informacji w systemie na temat dostaw
  • Współpraca z księgowością odnośnie faktur od dostawców po realizacji dostaw
  • Egzekwowanie od dostawców i klienta potwierdzenia dostaw bezpośrednich tam gdzie jest to możliwe

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w Dziale Zakupów (minimum 3 lata)
  • Znajomość programu Microsoft AX
  • Znajomość programu MS Excel i Outlook
  • Dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom FCE)

 NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, skandynawskiej firmie posiadającej własny zakład produkcyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę tymczasową przez pierwsze 3 miesiące (okres próbny), później umowa na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując za pośrednictwem poniższego linku:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem paulina.skrzypczak@barona.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest zarejestrowaną agencją o numerze licencji  8297.